Accesorii server

12Gb HD-Mini SAS cable, 4m, Customer Kit

12Gb HD-Mini SAS cable, 4m, Customer Kit..

1.068,30 Lei Fără TVA: 897,73 Lei

BENQ WIT LED SCREENBAR, prindere monitor, iluminare birou / tastatura.

BENQ WIT LED SCREENBAR, prindere monitor, iluminare birou / tastatura, negru..

568,04 Lei Fără TVA: 477,35 Lei

Cablu Server HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m Cable

Cablu Server HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m Cable..

383,76 Lei Fără TVA: 322,49 Lei

Cablu storage Server HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5mCable

Cablu storage Server HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable..

660,51 Lei Fără TVA: 555,05 Lei

Dell Broadcom 5719 QP 1Gb Network

Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card,Full Height, PCI Express x4, CusKit, designed for R220, ..

934,76 Lei Fără TVA: 785,51 Lei

DELL CARD BROADCOM 5720 DP 1Gb 540-BBGY

Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card,Full Height, PCI Express x1, CusKit, designed for R220, ..

534,15 Lei Fără TVA: 448,86 Lei

Dell H730 Integrated RAID Controller,1GB

Dell H730 Integrated RAID Controller,1GB..

2.818,32 Lei Fără TVA: 2.368,34 Lei

Dell Heat Sink for PowerEdge T430

Kit - Heatsink for PowerEdge T430 Cus Kit..

73,79 Lei Fără TVA: 62,01 Lei

Dell Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server A

Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,Full Height, PCI Express x8, CusKit, designed for R220, R3..

2.544,21 Lei Fără TVA: 2.137,99 Lei

Dell Intel X710 PCIe 2.0 x8 low Profile

Dell Intel X710 PCIe 2.0 x8 low Profile Network Adapter..

1.426,24 Lei Fără TVA: 1.198,52 Lei

Dell Kit - LC-LC Optical cable 3M FC

Dell Kit - LC-LC Optical cable 3M FC..

107,27 Lei Fără TVA: 90,14 Lei

DELL PLACA DE RETEA BROADCOM 5719 QP 1GB

Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card, Low Profile, PCI Express x4, CusKit, designed for R230,..

811,77 Lei Fără TVA: 682,16 Lei

DELL PLACA DE RETEA BROADCOM 5720 DP 1GB

Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card, Low Profile, PCI Express x1, CusKit, designed for R320,..

534,15 Lei Fără TVA: 448,86 Lei

DELL PLACA DE RETEA I350 QP low profile

Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server Adapter, Low Profile,PCI Express x4, CusKit, designed for R230, R3..

1.764,09 Lei Fără TVA: 1.482,43 Lei
2.603,72 Lei Fără TVA: 2.188,00 Lei

DL SAS 12GBPS HBA EXTERNAL CONTROLLER

DL SAS 12GBPS HBA EXTERNAL CONTROLLER..

547,84 Lei Fără TVA: 460,37 Lei

DL STACKING CABLE N2000 OR N3000

DELL STACKING CABLE 1m N2000 OR N3000 Designed For: Dell Networking N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3..

133,54 Lei Fără TVA: 112,22 Lei

HP 1U Autoloader Rack Kit

HP 1U Autoloader Rack Kit..

733,45 Lei Fără TVA: 616,34 Lei

HP Ext 2.0m MiniSAS HD to MiniSAS HD Cbl

HP Ext 2.0m MiniSAS HD to MiniSAS HD Cbl..

517,29 Lei Fără TVA: 434,69 Lei

HP KVM CNSL SRL/PWR G2 ITFC ADPTR

HP KVM CNSL SRL/PWR G2 ITFC ADPTR..

773,11 Lei Fără TVA: 649,68 Lei

HP RACK CABLE MANAGEMENT KIT

HP RACK CABLE MANAGEMENT KIT..

1.719,23 Lei Fără TVA: 1.444,73 Lei

HP SMART ARRAY P440/2G CONTROLLER

HP SMART ARRAY P440/2G CONTROLLER..

1.982,71 Lei Fără TVA: 1.666,15 Lei

HP SmartCache Nm 24x7 Supp E-LTU

HP SmartCache Nm 24x7 Supp E-LTU..

995,32 Lei Fără TVA: 836,41 Lei

HP STOREFABRIC C-SERIES 16 GB FIBRE CHAN

HP STOREFABRIC C-SERIES 16 GB FIBRE CHAN..

1.188,07 Lei Fără TVA: 998,37 Lei

HPE 100Gb QSFP28 to 4x25Gb SFP28 3m DAC

HPE 100Gb QSFP28 to 4x25Gb SFP28 3m DAC..

3.094,31 Lei Fără TVA: 2.600,26 Lei

HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 15m AOC

HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 15m AOC..

10.275,79 Lei Fără TVA: 8.635,12 Lei

HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 5m DAC

HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 5m DAC..

2.632,47 Lei Fără TVA: 2.212,16 Lei

HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 7m AOC

HPE 100Gb QSFP28 to QSFP28 7m AOC..

8.982,69 Lei Fără TVA: 7.548,48 Lei
Afişare 1 - 28 din 166 (6 pagini)