Media convertoare

ATI SW MC 2P FE TO SC MM UNMANAGED

Switch media convertor Allied Telesis 1 port FastEthernet - 1 port SC multi-mode, 5 ani garantie pri..

714,02 Lei Fără TVA: 600,02 Lei

Convertor HDMI scar - iesire HDMI, Konig Cod EAN: 5412810240838

Conectati-un player Blu-ray sau alt dispozitiv cu o intrare HDMI la un dispozitiv cu o conexiune VGA..

388,27 Lei Fără TVA: 326,28 Lei

Convertor HDMI, 3X RCA mama - HDMI iesire, Konig Cod EAN: 5412810240753

Culoare: negruTip de dispozitiv: electronic HDMIIntrare: 3x RCA mamaMaterial exterior: metalicIesir..

313,79 Lei Fără TVA: 263,69 Lei

Convertor HDMI-HDMI intrare - VGA mama + RL audio, Konig Cod EAN: 5412810240852

Conectati-un player Blu-ray sau alt dispozitiv cu o intrare HDMI la un dispozitiv cu o conexiune VGA..

226,23 Lei Fără TVA: 190,11 Lei

Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC Connector

Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC Connector..

1.419,65 Lei Fără TVA: 1.192,98 Lei

HDMI Convertor HDMI intrare - HDMI iesire, Konig Cod EAN: 5412810240845

-Suporta 4K2K si 3D-Semnal de iesire audio analogic si digital-Amplifica semnalul video digital-Inst..

200,72 Lei Fără TVA: 168,68 Lei
207,70 Lei Fără TVA: 174,54 Lei
207,70 Lei Fără TVA: 174,54 Lei

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Multi-Mode, 2Km, montabil in sasiu

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), 10/100Base-TX to 10..

162,00 Lei Fără TVA: 136,14 Lei
Afişare 1 - 9 din 9 (1 pagini)