Accesorii switch-uri

962,13 Lei Fără TVA: 808,51 Lei

Aruba 100m SFP LC FX 2KM MMF Transceiver

Aruba 100m SFP LC FX 2KM MMF Transceiver..

920,79 Lei Fără TVA: 773,77 Lei

Aruba 10G SFP+ LC ER 40KM SMF Transceiver

Aruba 10G SFP+ LC ER 40KM SMF Transceiver..

27.608,12 Lei Fără TVA: 23.200,10 Lei

Aruba 10G SFP+ LC LR 10KM SMF Transceiver

Aruba 10G SFP+ LC LR 10KM SMF Transceiver..

3.600,74 Lei Fără TVA: 3.025,83 Lei

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR..

5.833,07 Lei Fără TVA: 4.901,74 Lei

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220M OM2 MMF Transceiver

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220M OM2 MMF Transceiver..

3.051,83 Lei Fără TVA: 2.564,56 Lei

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR..

1.765,36 Lei Fără TVA: 1.483,50 Lei

ARUBA 10G SFP+ TO SFP+ 1M DAC CABLE

ARUBA 10G SFP+ TO SFP+ 1M DAC CABLE..

423,63 Lei Fără TVA: 355,99 Lei

ARUBA 10G SFP+ TO SFP+ 3M DIRECT ATTACH

ARUBA 10G SFP+ TO SFP+ 3M DIRECT ATTACH..

752,46 Lei Fără TVA: 632,32 Lei

ARUBA 10G SFP+ TO SFP+ 7M DAC CABLE

ARUBA 10G SFP+ TO SFP+ 7M DAC CABLE..

1.019,21 Lei Fără TVA: 856,48 Lei

Aruba 1G SFP LC LH 75KM SMF Transceiver

Aruba 1G SFP LC LH 75KM SMF Transceiver..

14.845,40 Lei Fără TVA: 12.475,13 Lei

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR..

920,93 Lei Fără TVA: 773,89 Lei

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR..

406,24 Lei Fără TVA: 341,38 Lei

ARUBA 2920 0.5M STACKING CABLE

ARUBA 2920 0.5M STACKING CABLE..

423,63 Lei Fără TVA: 355,99 Lei

ARUBA 2920 2-PORT STACKING MODULE

ARUBA 2920 2-PORT STACKING MODULE..

2.432,95 Lei Fără TVA: 2.044,50 Lei

ARUBA 2920/2930M 1M STACKING CABLE

ARUBA 2920/2930M 1M STACKING CABLE..

566,96 Lei Fără TVA: 476,44 Lei

Aruba 2930 2-port Stacking Module

Aruba 2930 2-port Stacking Module..

3.106,62 Lei Fără TVA: 2.610,61 Lei

Aruba 2930F 8-port Cable Guard

Aruba 2930F 8-port Cable Guard..

182,76 Lei Fără TVA: 153,58 Lei

Aruba 2930F 8-port Power Shelf

Aruba 2930F 8-port Power Shelf..

198,99 Lei Fără TVA: 167,22 Lei

Aruba 3810M/2930M 1QSFP+ 40GbE Module

Aruba 3810M/2930M 1QSFP+ 40GbE Module..

8.190,68 Lei Fără TVA: 6.882,93 Lei

Aruba 3810M/2930M 4 Smrt Rte PoE+ Module

Aruba 3810M/2930M 4 Smrt Rte PoE+ Module..

6.087,82 Lei Fără TVA: 5.115,81 Lei

Aruba 3810M/2930M 4SFP+ MACsec Module

Aruba 3810M/2930M 4SFP+ MACsec Module..

4.310,89 Lei Fără TVA: 3.622,59 Lei

ARUBA CNTRLR PER AP CAPACITY LIC E-LTU

Aruba Cntrlr Per AP Capacity Lic E-LTU..

361,16 Lei Fără TVA: 303,50 Lei

Aruba Cntrlr Per AP Ent Lic Bundle E-LTU

Aruba Cntrlr Per AP Ent Lic Bundle E-LTU..

1.449,63 Lei Fără TVA: 1.218,18 Lei

ARUBA CNTRLR PER AP PEF LIC E-LTU

Aruba Cntrlr Per AP PEF Lic E-LTU..

361,16 Lei Fără TVA: 303,50 Lei

ARUBA CNTRLR PER AP RFPROTECT LIC E-LTU

Aruba Cntrlr Per AP RFProtect Lic E-LTU..

361,16 Lei Fără TVA: 303,50 Lei

Aruba X371 12VDC 250W 100-240VAC Power S

Aruba X371 12VDC 250W 100-240VAC Power S..

1.353,64 Lei Fără TVA: 1.137,51 Lei

ARUBA X372 54VDC 1050W PS

ARUBA X372 54VDC 1050W PS..

2.911,16 Lei Fără TVA: 2.446,35 Lei
Afişare 1 - 28 din 264 (10 pagini)